Lidya Sardes Thermal Hotel Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Lidya Sardes Thermal Hotel Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Termal Konsept
  • Spa
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • Ücretsiz Otopark
Tesis Özellikleri


    Otel İnşaa Yılı: 2008
    Otel Yenilenme Yılı: 2014
    Oda Sayısı: 192 Oda


Genel Bilgiler

Salihli bölgesinde bir tepenin kenarında yer alan Lidya Sardes Termal bu bölgenin en büyük otelidir. 8 yıldır siz değerli müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmak için var olmuştur. Lidya Sardes Otel'in terasından çevrenin muazzam manzarasını da görmek mümkündür. Kaliteli hizmetinin yanı sıra kurşunlu kaplıcalarının şifalı sularını da müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Yiyecek Bilgileri

Lidya Sardeste Kybele ve Olivos Restoran olmak üzere 2 çeşit restoran vardır.Ayrıca sağlıklı beslenmenin önemini bilen misafirlerimiz için tamamen doğal ürünlerden hazırlanan sıcak bitki çayları ve mevsimine göre taze sıkılan meyve ve sebze sularının sunulduğu Spa Merkezi girişindeki yeni yerimiz 08:00-22:00 saatleri arası hizmetinizdedir.Otelimizde alkol satışımız vardır.

Aktivite Bilgileri

Genel Aktivite

Otelimizde 1 adet termal havuz 4 adet termal aile havuzu ve eklem rahatsızlıkları için 2 adet egzersiz havuzu bulunmaktadır. Bilimsel araştırmalara göre şifalı Kurşunlu Termal Suları birçok hastalığa iyi gelmekte ve koruyucu sağlık faaliyetleri çerçevesinde hekimlerce önerilmektedir. Romatizmal hastalıklarda, kireçlenmelere bağlı eklem hastalıklarında, boyun, sırt, bel, omuz, kol, bacak ağrılarında, bazı kısırlıkların tedavisinde, bazı ruhsal hastalıklarda, bazı cilt hastalıklarının tedavisinde, egzama ve derinin kaşıntılı hastalıklarında, ağız içi hastalıklarda, cilt çatlaklarında, müzmin boğaz hastalıklarında, kadın hastalıklarında olumlu sonuçlar vermektedir. Suyun çıkış noktası 95 dereecdeir.

Cafe - Bar

Lidya Sardes Termal Otel' de lobby katında bulunan Electrum Bar da gerek geleneksel Türk içeceklerini gerekse dünyaca bilinen içki ve kokteylleri keyifle yudumlayabilirsiniz. Bar, 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Ücretli Aktivite

Otelimizde masaj, spa, aile banyoları, bebek bakımı, oda servisi, çamaşırhane hizmeti ücretlidir.

Ücretsiz Aktivite

Otelimizde sauna, hamam, fitness center hizmetleri ücretsizdir.

Toplantı Salonları

Otelimizde Greenwalt ve Olivos salonlarında modern teknik ekipmanların da yardımıyla her türlü konferans, seminer, eğitim ve tanıtım toplantıları gerçekleştirilmektedir.

SPA Merkezi

Lidya Sardes Thermal Resort'de Türk Hamamı ve Saunadan faydalanabilirsiniz.

Havuz Özellikleri

1 adet karma termal havuz, 1 adet bayan termal havuzu, 1 adet açık havuz, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır . Termal havuzda bayan bölümü ayrıdır,normal havuzda karmadır. Termal havuzda açılış sabah 08.00 kapanış 22.00, normal havuzda açılış sabah 08:00 kapanış 19:00 saatleri arasındadır. Hem yüzerek hem eğlenerek termal sularımızdan hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz. Havuzlara haşema ile girilebilir.

Toplantı Salonu Özellikleri

Konferans, Greenwalt, Olivos, salonlarımızda teknik ekipman yardımıyla konferans, seminer, eğitim ve tanıtım organizasyonlarının düzenlenebileceği her türlü imkana sahiptir. Bu imkanlarla işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

İnternet Kullanımı

Lobi ve odalarımızın tamamında ücretsiz WİFİ bulunmaktadır.